آگهیمون
آگهیمون

قوانین و سیاست حفظ حریم خصوصی

آگهیمون یک بستر عمومی برای نیازمندی ها و درج آگهی کسبو کارها و خرید و فروش انواع خدمات و کالاهای نو و دست دوم است .

درج هرگونه آگهی و تبلیغات و عرضه ی توانمندی ها توسط افراد حقیقی و حقوقی هیچگونه مسئولیتی را برای سامانه ی آگهیمون و مدیران ان محقق نخواهد کرد و مسئولیت صحت و تحقق هر ادعایی در آگهیمون بر عهده و ضمه ی منتشرکننده است و سنجش صجت و واقعیت خدمات و تبلیغات درون بستر آگهیمون برعهده ی درخواست کننده ی آن کالا و خدمات می باشد .

توجه به توصیه ها  و تذکرات پلیس فتا و نهادهای امنیتی توسط کاربران آگهیمون مورد انتظار است .

این سامانه تحت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید و پیگیری تخلفات و قانون شکنی ها ی کاربران در این سامانه در مراجع قانونی کشور قابل انجام است .

قبل از هرگونه پرداخت حتما از تحویل کالا و خدمات و مطابقت آن کالا و خدمات با ادعای داخل آگهی اطمینان حاصل فرمایید .

به هیچ وجه بصورت آنلاین و از راه دور هیچ وجهی را تحت عنوان بها یا بیعانه بابت کالاها و خدمات آگهی شده در بسترهای نیازمندی ها واریز نکنید و حتما بصورت حضوری بعد از تحویل موضوع آگهی پرداخت را انجام دهید.

سیاست حفظ حریم خصوصی

آگهیمون چگونه از اطلاعات شما حراست می‌کند؟

امروزه با گسترش جریان اطلاعات و استفاده روزمره کاربران از اینترنت و وسایل ارتباطی، حریم خصوصی کاربران به یکی از جدی‌ترین دغدغه‌ها تبدیل شده‌است. نگرانی بسیاری از مشتریان آگهیمون

محفوظ ماندن اطلاعات شخصی آنهاست.

باید گفت ما نیز اهمیت این موضوع را درک می‌کنیم و حریم خصوصی کاربران برای ما اهمیت بسیاری دارد. در ادامه سیاست حفظ حریم خصوصی و محرمانگی اطلاعات کاربران آگهیمون را ملاحظه خواهیدکرد.

چه اطلاعاتی از شما دریافت می‌شود؟

برای دریافت سفارشات و دسترسی کامل به محتوا و هماهنگی‌ها لازم است تا اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و ایمیل خود را در اختیار ما قراردهید.

دریافت مشخصات فردی شما نیز صرفا برای ثبت نام در اپلیکیشن، هماهنگی‌های لازم برای انجام سفارشات، ارسال اعلان‌های مهم و باخبر کردن شما از رویدادهای ویژه است.

اطلاعات حساب بانکی شما به هیچ وجه درخواست و ذخیره نمی‌گردد. تمامی عملیات پرداخت و تراکنش‌های احتمالی توسط درگاه‌های رسمی بانکی صورت می‌پذیرد و اصالت درگاه‌های بانکی و حفاظت از اطلاعات شما از جانب بانک‌های مربوطه تضمین می‌گردد.

چگونه از اطلاعات شما محافظت می‌شود؟

با وجود این‌که امنیت را به صورت نسبی تعریف می‌کنند، در طراحی پلتفرم آگهیمون بالاترین سطوح امنیتی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری درنظر گرفته شده‌است.

اطلاعات شخصی شما نیز به هیچ پلتفرم دیگری منتقل نخواهد شد.

چه کسانی به اطلاعات شما دسترسی دارند؟

تمامی اطلاعات شخصی شما نزد ما محفوظ خواهد ماند و در اختیار افراد یا سازمان‌های دیگری قرار نخواهد گرفت. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

به طور کلی ما موظفیم از اطلاعات مشتریان اعم از اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست نماییم.